Season Best 1990    23.01.2009
by Leszek Albiniak


	   
	   Season Best - Pchnięcie Kulą,	   
	   Kugelstoßen,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Lancer du poids,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Season Best - Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Season Best - Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   Прижок в длину.




SHOT PUT WOMEN


Table 1
Mark Athlete Nat Venue  Date
21.66 Sui Xinmei CHN Beijing 09 06 1990
21.52 Huang Zhihong CHN Beijing 27 06 1990
20.77 Astrid Kumbernuß GDR Rostock 24 06 1990
20.72 Natalya Lisovskaya URS Kiev 05 07 1990
20.67 Heike Hartwig GDR Dresden 19 08 1990
20.59 Claudia Losch FRG Bensheim 19 05 1990
20.51 Kathrin Neimke GDR Kamp-Linfort 15 09 1990
20.34 Stephanie Storp FRG Wolfsburg 01 07 1990
20.21 Marina Antonyuk URS Kiev 05 07 1990
20.12 Zhou Tianhua CHN Tianjin 08 08 1990
18.31 Krystyna Danilczyk POL Stargard 02 06 1990
INDOOR
21.10 Huang Zhihong Beijing 03 03 1990
20.64 Claudia Losch Glasgow 03 03 1990
20.35 Natalya Lisovskaya Glasgow 03 03 1990






SHOT PUT MEN

Table 2
Mark Athlete Nat Venue  Date
23.12 WR Randy Barnes USA Westwood, CA 20 05 1990
23.10 Randy Barnes San José, CA 26 05 1990
22.28 Randy Barnes Walnut, CA 22 04 1990
21.86 Randy Barnes Milano 05 06 1990
21.64 Ulf-Béla Timmermann GDR Haniá 02 06 1990
21.50 Ulf-Béla Timmermann Erfurt 07 06 1990
21.44 Randy Barnes Seattle, WA 25 07 1990
21.35 Ulf-Béla Timmermann West Berlin 17 08 1990
21.32 Ulf-Béla Timmermann Split 29 08 1990
21.27 Ulf-Béla Timmermann Rostock 27 05 1990
21.26 Pétur Gudmundsson ISL Mosfellsbær 10 11 1990
21.20 Jim Doehring USA Norwalk, CA 15 06 1990
21.06 Oliver-Sven Buder GDR Dresden 18 08 1990
21.01 Sergey Smirnov URS Granada 26 05 1990
21.00 Vyacheslav Lykho URS Kyiv 07 07 1990
20.86 Georg Arnfinn Andersen NOR Malmö 07 08 1990
20.77 Mikhail Kulish URS Moskva 10 06 1990
20.77 Lars-Arvid Nilsen NOR Malmö 07 08 1990
20.29 Helmut Krieger POL Pila 15 07 1990
INDOOR
21.49 Michael Stulce USA Indianapolis, IN 10 03 1990
21.35 Michael Stulce Fort Worth, TX 17 02 1990
21.34 Sergey Smirnov Leningrad 21 01 1990
21.16 Vyacheslav Lykho Cosford 18 03 1990
21.35 Mike Stulce Fort Worth, TX 17 02 1990
DQ
22.84 Randy Barnes Malmö 07 08 1990
DQ
20.81 Vyacheslav Lykho Split 29 08 1990
DQ






copyright © 2003-2050   Leszek Albiniak



uczestnicy IGRZYSK OLIMPIJSKICH   
dyskobolki i dyskobole   
REKORDZIŚCI ŚWIATA