S K O K      W      D A L





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
zawody halowe
          
linki
          
          

               



skok w dal    rzut dyskiem    pchnięcie kul±   

  25 ZLP / 27 € - Atlanta 1996

  »


Igrzyska   Olimpijskie
Ateny  2004




    Best - Worst XIX - XXI
    ALL Participants 1896-2008




    Participants Games
    Gold Medalists
    Games Medalists
    Season Best 2004




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
FINAŁ             FINAŁ
Eliminacje gr.A             Eliminacje gr.A
Eliminacje gr.B             Eliminacje gr.B




REZULTATY eliminacje grupa A.
minimum 6,65 m


SKOK W DAL Kobiety  25.08.2004
godz.21:20


                    



miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   SIMAGINA Irina RUS 6.75    Q
 2.   JOHNSON Jade GBR 6.71    Q
 3.   JONES Marion USA 6.70    Q
 4.   KAPPLER Bianca GER 6.69    Q
 5.   BOBBY GEORGE Anju IND 6.69    Q
 6.   UPSHAW Grace USA 6.68    Q
 7.   KOSZCZEJEWA Jelena KAZ 6.57    q
 8.   VASZI Tünde HUN 6.55    q
 9.   RADĒVIČA Ineta LAT 6.53
 10.   EDWARDS Jacqueline BAH 6.53
 11.   KAFETZI Giannoula GRE 6.49
 12.   GUAN Yingnan CHN 6.46
 13.   JORDANOWA Antonija BUL 6.45
 14.   N'DOYE Kène SEN 6.45
 15.   ©ČERBOVÁ Denisa CZE 6.39
 16.   MAY Fiona ITA 6.38
 17.   BARBER Eunice FRA 6.37
 18.   BULAUITAN Lerma PHI 6.31
 19.   ČARMAN Tina SLO 5.72
    MILITARU Alina ROM  NM
miejsce zawodniczka
I
II
III
1. SIMAGINA
6.75
-0.7
2. JOHNSON
x
5.01
6.71
0.1
0.2
3. JONES
x
6.70
-0.4
4. KAPPLER
6.59
6.36
6.69
0.4
0.7
-0.2
5. BOBBY
6.69
-0.2
6. UPSHAW
6.55
6.68
0.5
0
7. KOSZCZEJEWA
x
6.43
6.57
0.6
-0.1
8. VASZI
6.41
6.55
6.36
-0.3
0.5
-0.3
9. RADĒVIČA
6.53
6.42
x
-0.5
0.2
10. EDWARDS
x
6.53
x
0.2
11. KAFETZI
6.49
x
6.41
-0.3
0.3
12. GUAN
6.38
6.46
x
0
0.2
13. JORDANOWA
6.45
6.31
6.28
0.4
0.1
0.1
14. N'DOYE
6.10
6.25
6.45
0.1
0.3
-0.4
15. ©ČERBOVÁ
6.31
6.39
x
0.1
0
16. MAY
6.24
6.36
6.38
0.2
0
0
17. BARBER
6.28
6.37
6.35
-0.3
0.1
0.3
18. BULAUITAN
6.31
5.96
6.13
0.1
0.3
0.2
19. ČARMAN
x
x
5.72
0.1
MILITARU
x



K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
FINAŁ            
Eliminacje gr.A


REZULTATY eliminacje grupa B.
minimum 6,65 m


SKOK W DAL Kobiety  25.08.2004
godz.21:20






miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   LEBIEDIEWA Tatiana RUS 6.95    Q
 2.   THOMPSON Bronwyn AUS 6.80    Q
 3.   KOTOWA Tatiana RUS 6.79    Q
 4.   KLÜFT Carolina SWE 6.73    Q
 5.   WANG Lina CHN 6.53
 6.   KOIVULA-KRUGER Heli FIN 6.50
 7.   ANTON Adina ROM 6.47
 8.   RICHMOND Rose USA 6.46
 9.   PILATOU Stiliani GRE 6.42
 10.   GOTOVSKA Valentīna LAT 6.41
 11.   AJKLER Zita HUN 6.39
 12.   ŻURAWLEWA Anastasija UZB 6.39
 13.   FERNÁNDEZ LUIS Yudelkis CUB 6.36
 14.   DA SILVA COSTA Keila BRA 6.33
 15.   XÁNTHOU Níki GRE 6.31
 16.   HANAOKA Maho JPN 6.31
 17.   LIANG Shuyan CHN 5.92
 18.   PESSOWA Swietłana TKM 5.64
    MONTALVO AMARO Niurka ESP  NM
miejsce zawodniczka
I
II
III
1. LEBIEDIEWA
6.95
0.3
2. THOMPSON
6.63
x
6.80
0
0.4
3. KOTOWA
6.79
-0.1
4. KLÜFT
6.73
0
5. WANG
6.53
x
x
0.1
6. KOIVULA
x
6.49
6.50
0.4
0.2
7. ANTON
6.45
6.47
6.14
-0.3
0
0.6
8. RICHMOND
6.46
6.14
6.29
0.3
0
0.8
9. PILATOU
6.42
x
6.27
0
0.2
10. GOTOVSKA
x
6.41
6.40
0.5
0.6
11. AJKLER
6.39
6.25
x
0.1
0.1
12. ŻURAWLEWA
x
6.39
x
0.7
13. FERNÁNDEZ
6.36
6.28
6.19
-0.1
0.1
0.7
14. COSTA
x
6.33
6.26
0
0.2
15. XÁNTHOU
x
6.31
6.27
0.4
-0.1
16. HANAOKA
4.67
x
6.31
0
0.7
17. LIANG
x
5.92
x
0.4
18. PESSOWA
x
5.64
5.58
0.6
0.4
MONTALVO
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
Eliminacje gr.A
Eliminacje gr.B


REZULTATY   FINAŁ   

SKOK W DAL Kobiety  27.08.2004
godz.20:05






miejsce zawodniczka kraj wynik numer
 1.   LEBIEDIEWA Tatiana RUS   flaga Rosji 7.07 2906
 2.   SIMAGINA Irina RUS   flaga Rosji 7.05
 3.   KOTOWA Tatiana RUS   flaga Rosji 7.05
 4.   THOMPSON Bronwyn AUS 6.96
 5.   JONES Marion USA 6.85
 6.   BOBBY GEORGE Anju IND 6.83
 7.   JOHNSON Jade GBR 6.80
 8.   VASZI Tünde HUN 6.73
 9.   KAPPLER Bianca GER 6.66
 10.   UPSHAW Grace USA 6.64
 11.   KLÜFT Carolina SWE 6.63
 12.   KOSZCZEJEWA Jelena KAZ 6.53
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
1.
LEBIEDIEWA
x
7.07
x
6.82
7.05
x
1.3
0.3
0.1
2.
SIMAGINA
7.05
7.02
x
x
x
x
0.8
1.3
3.
KOTOWA
7.05
x
6.84
6.70
x
6.76
1.8
0.8
0.6
-0.1
4.
THOMPSON
6.79
x
6.92
6.96
x
6.70
1.3
2.3
0.8
-0.5
5.
JONES
x
6.85
6.82
6.73
x
6.63
3.1
0.6
1.0
-0.4
6.
BOBBY
6.83
6.75
x
6.68
6.61
x
1.2
0.2
1.8
-0.5
7.
JOHNSON
6.74
6.80
x
x
x
6.67
2.8
1.2
0.2
8.
VASZI
6.73
6.53
6.64
6.59
x
6.63
2.4
1.4
1.0
0.4
-0.3
9.
KAPPLER
6.26
6.49
6.66
1.4
0.7
0.3
10.
UPSHAW
6.64
x
6.64
0.7
1.8
11.
KLÜFT
6.63
6.62
x
1.5
1.1
12.
KOSZCZEJEWA
x
6.53
6.27
0.8
1.7




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
                  FINAŁ
                  Eliminacje gr.B


REZULTATY eliminacje grupa A.
minimum 8,10 m


SKOK W DAL MężczyĽni  24.08.2004
godz.19:45






miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   PHILLIPS Dwight USA 8.31    Q
 2.   MOFFITT John USA 8.17    Q
 3.   MARTÍNEZ ARMENTEROS Joan ESP 8.10    Q
 4.   ŢǍRUŞ Bogdan ROM 8.08    q
 5.   PEDROSO SOLER Iván CUB 8.05    q
 6.   GAISAH Ighnisious GHA 8.05    q
 7.   GOMIS Kafetien FRA 7.99
 8.   SOSUNOW Kiriłł RUS 7.94
 9.   ATANASOW Nikołaj BUL 7.90
 10.   ZIU¦KOW Wołodymyr UKR 7.88
 11.   TRENTIN Nicola ITA 7.86
 12.   GARENAMOTSE Gable BOT 7.78
 13.   ERGOTIĆ Siniša CRO 7.77
 14.   BADJI Ndiss SEN 7.74
 15.   TERANO Shinichi JPN 7.70
 16.   BERRABAH Yahya MAR 7.62
 17.   ZHAO Can CHN 7.47
 18.   FILINDRAS Dimitrios GRE 7.45
 19.   MARGL Tamás HUN 7.38
 20.   CANKAR Gregor SLO 7.32
    SERELIS Dimitrios GRE  NM
miejsce zawodnik
I
II
III
1. PHILLIPS
8.31
-0.1
2. MOFFITT
7.80
8.17
-0.8
0.1
3. MARTÍNEZ
8.10
-0.1
4. ŢǍRUŞ
7.95
8.08
x
0.3
-0.1
5. PEDROSO
8.05
x
8.04
0.1
-0.5
6. GAISAH
x
7.84
8.05
0.4
0.2
7. GOMIS
x
7.99
x
1.2
8. SOSUNOW
x
7.94
7.76
0.1
0
9. ATANASOW
x
7.88
7.90
0.3
-0.5
10. ZIU¦KOW
x
7.88
x
-0.1
11. TRENTIN
7.86
x
x
0.1
12. GARENAMOTSE
7.78
7.16
7.45
-0.1
0.2
-0.7
13. ERGOTIĆ
7.77
7.73
x
0
0.4
14. BADJI
7.47
7.65
7.74
0
-0.7
-0.5
15. TERANO
7.57
7.58
7.70
-1.0
0.1
0.9
16. BERRABAH
7.53
7.62
7.19
-0.2
1.3
0
17. ZHAO
7.36
7.47
x
0.3
-0.1
18. FILINDRAS
x
7.45
7.42
0.2
-0.4
19. MARGL
7.38
7.22
x
0
0
20. CANKAR
5.04
x
7.32
-0.2
-0.6
SERELIS
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
                  FINAŁ
                  Eliminacje gr.A


REZULTATY eliminacje grupa B.
minimum 8,10 m


SKOK W DAL MężczyĽni  24.08.2004
godz.19:45






miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   CHIMIER Jonathan MRI 8.28    Q
 2.   TOMLINSON Christopher GBR 8.23    Q
 3.   BECKFORD James JAM 8.20    Q
 4.   SZKURŁATOW Witalij RUS 8.09    q
 5.   SDIRI Salim FRA 8.08    q
 6.   LAMELA TOBÍO Yago ESP 8.06    q
 7.   DACZEW Petār BUL 8.05
 8.   CASTILLO PETIT Víctor VEN 7.98
 9.   STREETE-THOMPSON Kareem CAY 7.85
 10.   MOXEY Osbourne BAH 7.81
 11.   TSATOUMAS Louis GRE 7.81
 12.   DAVIS Walter USA 7.80
 13.   BOUGTAĬB Tarik MAR 7.79
 14.   DOMENECH Yann FRA 7.73
 15.   WINTER Nils GER 7.51
 16.   GREGÓRIO Jadel BRA 7.50
 17.   ARAÚJO Gaspar POR 7.49
 18.   SALADINO ARANDA Irving PAN 7.42
 19.   AL-NUBI Abdulrahman Sultan QAT 7.41
    ŁUKASZEWYCZ Oleksij UKR DNS
miejsce zawodnik
I
II
III
1. CHIMIER
8.28
0
2. TOMLINSON
7.76
8.23
0.3
0.9
3. BECKFORD
8.20
0.3
4. SZKURŁATOW
8.09
x
x
0.3
5. SDIRI
8.08
x
x
-0.5
6. LAMELA
7.95
8.06
8.06
0.4
0.1
0.3
7. DACZEW
8.05
x
7.83
0.4
-1.0
8. CASTILLO
7.70
7.62
7.98
0
0.7
0.6
9. STREETE
x
7.85
7.68
0.7
0.8
10. MOXEY
7.81
7.80
7.66
-0.1
0.5
0.6
11. TSATOUMAS
6.99
7.81
x
0.4
0.4
12. DAVIS
7.37
7.70
7.80
0.4
0.1
-0.9
13. BOUGTAĬB
7.79
7.63
x
-0.4
-0.2
14. DOMENECH
7.56
7.73
x
0
0.5
15. WINTER
7.51
7.41
x
0.2
0.1
16. GREGÓRIO
7.50
x
x
0.4
17. ARAÚJO
x
7.27
7.49
0.1
0.3
18. SALADINO
x
7.28
7.42
0.2
0.8
19. AL-NUBI
x
7.41
7.26
-0.1
0




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
                  Eliminacje gr.A
                  Eliminacje gr.B


REZULTATY   FINAŁ   

SKOK W DAL MężczyĽni  26.08.2004
godz.20:20 - 21:30






miejsce zawodnik kraj wynik numer
 1.   PHILLIPS Dwight USA   flaga USA 8.59 3326
 2.   MOFFITT John USA   flaga USA 8.47
 3.   MARTÍNEZ Joan ESP   flaga Hiszpańska 8.32
 4.   BECKFORD James JAM 8.31
 5.   TOMLINSON Christopher GBR 8.25
 6.   GAISAH Ighnisious GHA 8.24
 7.   PEDROSO SOLER Iván CUB 8.23
 8.   ŢǍRUŞ Bogdan ROM 8.21
 9.   SZKURŁATOW Witalij RUS 8.04
 10.   CHIMIER Jonathan MRI 8.03
 11.   LAMELA TOBÍO Yago ESP 7.98
 12.   SDIRI Salim FRA 7.94

    Wpisał do serwisu Michał Albiniak lat 8    

miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
1.
PHILLIPS
8.59
x
x
8.35
1.0
0.1
2.
MOFFITT
8.10
8.28
7.85
8.19
8.47
8.24
1.2
1.5
0.8
0.6
0.9
0.2
3.
MARTÍNEZ
7.79
8.32
8.02
8.06
8.06
0.8
1.3
0.2
0.7
0.1
4.
BECKFORD
8.15
8.15
x
8.31
x
8.12
0.6
0.4
0.8
0.6
5.
TOMLINSON
8.25
8.04
8.11
8.09
8.05
7.92
1.6
1.1
0.4
0.6
0.7
0.4
6.
GAISAH
8.01
8.06
x
8.24
8.12
8.09
1.2
1.2
0.8
-0.1
0.5
7.
PEDROSO
x
8.19
x
8.09
x
8.23
1.6
0.8
0.7
8.
ŢǍRUŞ
8.21
x
8.08
x
x
8.16
0.7
0.8
0.6
9.
SZKURŁATOW
x
7.88
8.04
0.7
1.3
10.
CHIMIER
8.03
7.79
6.78
1.4
0.9
1.5
11.
LAMELA
x
x
7.98
1.0
12.
SDIRI
x
x
7.94
0.9






       Igrzyska Olimpijskie Ateny 1896        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1900        Igrzyska Olimpijskie St.Louis 1904        Igrzyska Olimpijskie Londyn 1908        Igrzyska Olimpijskie Sztokholm 1912
       Igrzyska Olimpijskie Antwerpia 1920        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1924        Igrzyska Olimpijskie Amsterdam 1928        Igrzyska Olimpijskie Los Angeles 1932        Igrzyska Olimpijskie Berlin 1936
                                  
                                  
                            Igrzyska Olimpijskie Sydney 2000        Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004
       Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008                            




copyright © 2003-2040   Leszek Albiniak
website stats




   moje starty 2003-2008   
   syn Michał 2004-2007   




do góry   
rzut dyskiem   
pchnięcie kul±   
do dołu   


TWOJA reklama   
mistrzowie IGRZYSK OLIMPIJSKICH   
mistrzowie MISTRZOSTW ¦WIATA   
mistrzowie MISTRZOSTW EUROPY   


mistrzowie HALOWYCH MISTRZOSTW ¦WIATA   
mistrzowie HALOWYCH MISTRZOSTW EUROPY   


uczestnicy IGRZYSK OLIMPIJSKICH   
uczestnicy MISTRZOSTW ¦WIATA   
uczestnicy MISTRZOSTW EUROPY   






do góry   
rzut dyskiem   
pchnięcie kul±   
do dołu   


POLSKA - medali¶ci   
Z.S.R.R. - medali¶ci   
N.R.D. - medali¶ci   
USA - medali¶ci   
NIEMCY - medali¶ci   
ROSJA - medali¶ci   



TWOJA reklama   
statystyki IGRZYSK OLIMPIJSKICH   
statystyki MISTRZOSTW ¦WIATA   


Jackie Joyner-Kersee   
Heike Daute-Drechsler   
Carl Lewis   
Igor Ter-Ovanesyan   
Iván Pedroso   
Mike Powell