P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ

MAPA STRONY Język Polski
główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.


Mistrzostwa Europy     
H E L S I N K I      10.08. - 15.08.1971 r.

  
  



Mistrzostwa Europy

H E L S I N K I     1 9 7 1

P c h n i ę c i e    K u l ±

European Championships 1934-2010   




1 0 .0 8 .
godz.19:00 Kobiety
F I N A Ł

Proszę o komentarz, ewentualne podanie błędów
lub informacji o stronie




 1   CZIŻOWA Nadieżda URS   flaga C.C.C.P 20.16
 2   LANGE Marita GDR   flaga N.R.D 19.25
 3   GUMMEL Margitta GDR   flaga N.R.D 19.22
 4   IVANOVA Antonina URS 18.80
 5   FRIEDEL Hannelore GDR 18.52
 6   CHRISTOWA Iwanka BUL 17.78
 7   NYEKRASOVA Galina URS 17.56
 8   BOGNÁR Judit HUN 17.33
 10   CHEWINSKA Ludwika POL 16.64
 12   FIBINGEROVA Helena TCH 15.73

  » more




  rabinovich      
   mistrzowie z Helsinek    
C Z I Ż O W A       N a d e z h d a
B R I E S E N I C K      H a r t m u t




1 2 .0 8 .       minimum 18,70
godz.11:00 MężczyĽni eliminacje




1 KOMAR Władysław    POL 19.65
2 VARJÚ Vilmos    HUN 19.56
3 BRIESENICK Hartmut    GDR 19.55
  » more



1 3 .0 8 .
godz.18:15 MężczyĽni
F I N A Ł



 1   BRIESENICK Hartmut GDR   flaga D.D.R 21.08
 2   ROTHENBURG Hans-J. GDR   flaga D.D.R 20.47
 3   KOMAR Władysław POL   flaga Polski 20.04
 4   VARJÚ Vilmos HUN 19.99
 5   VOIKIN Valeriy URS 19.81
 6   PLUNGE Rimantas URS 19.61
 7   HOFFMANN Dieter GDR 19.38
 8   BROUZET Yves FRA 19.20
 11   REICHENBACH Ralph GER 18.74

  » more



   Participants Championships
   Gold Medalists
   Silver Medalists
   Bronze Medalists
   Records Championships





PRAGA      RZYM
HELSINKI      ATENY '69
BUDAPESZT BELGRAD
SZTOKHOLM      BERN


do góry


copyright © 2003-2050   Leszek Albiniak