P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ

MAPA STRONY Język Polski
główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.
Mistrzostwa Europy     P R A G A      29.08. - 03.09.1978 r.   
  



Mistrzostwa Europy

P R A G A     1 9 7 8

P c h n i ę c i e    K u l ±

European Championships 1934-2010   





3 0 .0 8 .
godz.17:00 Kobiety
F I N A Ł

Proszę o komentarz, ewentualne podanie błędów
lub informacji o stronie




 1   SLUPIANEK Ilona GDR   flaga N.R.D 21.41
 2   FIBINGEROVA Helena TCH   flaga Czechosłowacji 20.86
 3   DROESE Margitte GDR   flaga N.R.D 20.58
 4   KRACHEVSKAYA Svetlana URS 20.13
 5   STOYANOVA Elena BUL 19.43
 6   WILMS Eva FRG 19.20
 7   PETROVA Ivanka BUL 18.85
 8   MELNIKOVA Svetlana URS 18.63

  » more




  rabinovich      
   mistrzowie z Pragi    
S L U P I A N E K       I l o n a
B E Y E R      U d o




3 1 .0 8 .       minimum 19,50
godz.10:00 MężczyĽni eliminacje




1 MIRONOW Jewgienij    URS 20.40
2 STÅHLBERG Reijo    FIN 20.25
3 CAPES Geoffrey    GBR 20.08
  » more



0 1 .0 9 .
godz.18:20 MężczyĽni
F I N A Ł



 1   BEYER Udo GDR   flaga D.D.R 21.08
 2   MIRONOW Jewgienij URS   flaga Z.S.R.R. 20.87
 3   BARYSHNIKOV Aleksandr URS   flaga Z.S.R.R. 20.68
 4   SCHMIDT Wolfgang GDR 20.30
 5   STÅHLBERG Reijo FIN 20.17
 6   YAROSH Anatoliy URS 20.03
 7   VLK Jaromir TCH 19.53
 8   HALLDÓRSSON Hreinn ISL 19.34

  » more

DQ - za obrażanie sędziów.


STUTTGART   ATENY '82
PRAGA      RZYM
HELSINKI   ATENY '69
BUDAPESZT BELGRAD


do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak