KULA > OLIMPIADY >  MOSKWA




P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          





Polski    English    Français    Castellano    Deutsch    Русский

Olimpiada     M O S K W A       19.07. - 03.08.1980 r.


Igrzyska Olimpijskie

M O S K W A     1 9 8 0

P c h n i ę c i e    K u l ±




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
FINAŁ             FINAŁ
            Eliminacje
L I N K I             M I S T R Z O W I E


           
      od lewej: KRACZEWSKAJA 2f, SLUPIANEK 1f, PUFE 3f SLUPIANEK Ilona — Mistrzyni Olimpijska KRACZEWSKAJA Swietłana — srebrna medalistka      
           



2 4 .0 7 .
godz.18:35 Kobiety
F I N A Ł




22.00
  1   SLUPIANEK Ilona GDR   flaga Niemieckiej Republiki Demokratycznej 22.41 OR
  2   KRACZEWSKAJA Swietłana URS   flaga Z.S.R.R. 21.42
  3   PUFE Margitta GDR   flaga Niemieckiej Republiki Demokratycznej 21.20  
  4   ABASZIDZE Nunu URS 21.15
  5   WESELINOWA Werżinija BUL 20.72
  6   STOJANOWA Elena BUL 20.22
  7   ACHRIMIENKO Natalia URS 19.74
  8   REICHENBACH Ines GDR 19.66
  10   BARTOŇOVÁ Zdeňka CZE 18.40
  12   MULHALL Gael Patricia AUS 18.00
  » więcej



  wulkana wyniki      

  mkol      
  rabinovich      
   mistrzowie z Moskwy    
S L U P I A N E K - S C H O K N E C H T     I l o n a
K I S E L 0 W      V l a d i m i r




2 8 .0 7 .       minimum 19,60
godz.10:30 MężczyĽni kwalifikacje




1 KISIELEW Władimir    URS 20.72
2 BARYSHNIKOV Aleksandr    URS 20.58
3 MILIĆ Vladimir    YUG 20.56

           
      od lewej na podium: BARYSHNIKOV 2f, KISIELEW 1f, BEYER 3f      
           


3 0 .0 7 .
godz.18:35 MężczyĽni
F I N A Ł



 1   KISIELEW Władimir URS   flaga Z.S.R.R. 21.35 OR
 2   BARYSHNIKOV Aleksandr URS   flaga Z.S.R.R. 21.08
 3   BEYER Udo GDR   flaga D.D.R 21.06
 4   STÅHLBERG Reijo FIN 20.82
 5   CAPES Geoffrey GBR 20.50
 6   JACOBI Hans GDR 20.32
 7   VLK Jaromír CZE 20.24
 8   MILIĆ Vladimir YUG 20.07
 10   HALLDÓRSSON Hreinn ISL 19.55
  » więcej



   Uczestnicy Igrzysk
   złoci medali¶ci
   medali¶ci Igrzysk
   po Olimpiadach
   rekordy sezonu 1980

       Igrzyska Olimpijskie Ateny 1896        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1900        Igrzyska Olimpijskie St.Louis 1904        Igrzyska Olimpijskie Londyn 1908        Igrzyska Olimpijskie Sztokholm 1912
       Igrzyska Olimpijskie Antwerpia 1920        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1924        Igrzyska Olimpijskie Amsterdam 1928        Igrzyska Olimpijskie Los Angeles 1932        Igrzyska Olimpijskie Berlin 1936
       Igrzyska Olimpijskie Londyn 1948        Igrzyska Olimpijskie Helsinki 1952        Igrzyska Olimpijskie Melbourne 1956        Igrzyska Olimpijskie Rzym 1960        Igrzyska Olimpijskie Tokyo 1964
       Igrzyska Olimpijskie Meksyk 1968        Igrzyska Olimpijskie Monachium 1972        Igrzyska Olimpijskie Montreal 1976        Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980        Igrzyska Olimpijskie Los Angeles 1984
       Igrzyska Olimpijskie Seoul 1988        Igrzyska Olimpijskie Barcelona 1992        Igrzyska Olimpijskie Atlanta 1996        Igrzyska Olimpijskie Sydney 2000        Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004
       Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008                            
BARCELONA      SEUL
LOS ANGELES   MOSKWA
MONTRÉAL MONACHIUM
MEKSYK      TOKYO


do góry


copyright © 2003-2067   Leszek Albiniak