P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   Kugelstoßen,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,	   
	   Lancer du poids,    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,

Mistrzostwa   Polski
Bydgoszcz   2006








REZULTATY PCHNIĘCIE KULˇ
Kobiety  21.07.2006   godz. 17.50 - 18.50




Results Season 2006
miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok 18.73 SB
 2.   SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa 17.26
 3.   BRONISZ Agnieszka MKS Płomien Sosnowiec 16.50
 4.   JARMUŻEK Agnieszka AZS-AWF Biała Podlaska 14.93 SB
 5.   JAWOROWSKA Marta OKLA StoraEnso Ostrołeka 14.25
 6.   DZIERZĘCKA Magdalena MUKL Brodnica 13.75 SB
 7.   DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 13.28 PB
 8.   NOWOSIELSKA Aurelia AZS-AWF Wrocław 12.77
    KOCIMA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała
DNS
    KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice
DNS
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
  1.
ZABAWSKA
18.73
18.07
18.23
x
18.32
x
  2.
SOBIESZEK
17.23
16.78
17.05
17.01
17.26
x
  3.
BRONISZ
15.68
16.21
16.50
15.47
x
x
  4.
JARMUŻEK
14.15
x
14.62
14.93
14.52
  5.
JAWOROWSKA
14.25
x
x
x
x
x
  6.
DZIERZĘCKA
13.62
x
13.72
x
13.75
x
  7.
DUDZIŃSKA
x
13.28
x
x
x
x
  8.
NOWOSIELSKA
12.77
12.77
x
x
12.53
11.36


NR:  19.58  Ludwika CHEWIŃSKA  GWARDIA Warszawa
(26.06.76) Bydgoszcz





REZULTATY PCHNIĘCIE KULˇ
MężczyĽni  21.07.2006   godz. 19.20 - 20.33




Results Season 2006
miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   ZIELIŃSKI Dominik KL Lechia Gdansk 18.72
 2.   ¦LIWA Leszek WKS Zawisza Bydgoszcz 18.31
 3.   GIŻA Jakub LKS Mielec 17.97
 4.   HODUN Michał AZS-AWF Biała Podlaska 17.89
 5.   PANKAU Grzegorz AZS-AWF Warszawa 16.92
 6.   GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 16.59
 7.   GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 16.16
 8.   OZIMEK Maciej AZS-AWF Warszawa 16.10
 9.   GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa 15.95
 10.   GˇSIOROWSKI Marcin AZS-AWF Kraków 15.58
 11.   GIBES Wojciech Elite Cafe WKS Wawel Kraków 15.27
 11.   WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdansk 15.27
 13.   SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdansk 14.82
 14.   CZARNIK Marek LKS Polkowice 13.99
    BARON Radosław AZS-AWF Katowice
DNS
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
  1.
ZIELIŃSKI
17.88
18.41
18.72
18.40
18.68
x
  2.
¦LIWA
17.78
17.67
18.12
18.31
x
18.31
  3.
GIŻA
17.33
x
x
x
x
17.97
  4.
HODUN
17.51
x
17.37
x
17.79
17.89
  5.
PANKAU
16.34
16.71
16.43
16.19
16.92
16.75
  6.
GÓRZYŃSKI
16.59
x
15.84
16.21
15.90
16.33
  7.
GOLBA
15.31
15.96
15.47
16.16
16.04
15.23
  8.
OZIMEK
15.70
16.00
16.10
15.88
15.80
15.88
  9.
GAWKOWSKI
x
15.95
15.18
  10.
GˇSIOROWSKI
13.73
15.58
15.14
  11.
GIBES
x
15.27
x
  11.
WOŁYNIEC
x
15.27
x
  13.
SUCHANOWSKI
14.48
14.34
14.82
  14.
CZARNIK
x
x
13.99


NR: 21.68  Edward SARUL   GÓRNIK Zabrze
(31.07.83) Sopot






do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak