To My Wife Danusia

Participants World Championships Athletic
Shot Put 1983-2009


   06.04.2011
by Leszek Albiniak
  

  Women     Men  

  Shot Put women  
  Shot Put men  
  Long Jump  
  Discus Throw  

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 


   Participants Championships
   Gold Medalists
   Games Medalists
   after Championships


 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
  BEST - WORST  






SHOT PUT WOMEN      A     B     C     D     F     G     H     I     J     K     L    

M     N     O     P     R     S     T     U     V     W     Y     Z    

Table 1
Athlete   Nat   Mark   Phase   Place    Champs


Barrett Christy   USA   14.58   Q   25   WC'93
Barrett Kimberly   JAM   17.85   Q   13   WC'05
Beckel Nadine   GER   17.42   Q   18   WC'03
Bimbaite-Urbikiene Danguole   LIT   16.33   Q   17   WC'95
Borel-Brown Cleopatra   TRI   17.31   Q   19   WC'05
    17.29   Q   18   WC'07
    17.99   Q   13   WC'09
Camarena Jillian   USA   16.95   Q   21   WC'07
    16.92   Q   23   WC'09
Carter Michelle   USA   18.44   Q   9   WC'09
    18.96   F   6   WC'09
Cérival Jessica   FRA   17.30   Q   20   WC'09
Checchi Cristiana   ITA   16.67   Q   22   WC'05
Chibisova Oksana   RUS   16.67   Q   21   WC'05
Ciobanu Jana   ROM   17.77   Q   16   WC'93
Cumbá Yumileidi   CUB   15.80   Q   20   WC'95
    18.38   Q   6   WC'99
    18.44   F   6   WC'99
    18.64   Q   6   WC'01
    18.73   F   8   WC'01
    17.95   Q   13   WC'03
    18.94   Q   4   WC'05
    18.64   F   6   WC'05
    18.29   Q   10   WC'07
    17.93   F   12   WC'07
Curovic Danijela   IWP   16.91   Q   19   WC'93
  YUG   16.30   Q   18   WC'95
Curry Mary   SAM   8.85   Q   24   WC'95
Kawar Nada   JOR   15.76   Q   24   WC'97
    16.30   Q   25   WC'99
Kevkhishvili Mariam   GEO   17.95   Q   14   WC'09
Khaled Hanane Ahmed   EGY   14.76   Q   22   WC'91
    14.56   Q   21   WC'95
Khoroneko Natallia    3   BLR   18.83   Q   6   WC'05
    18.34   F   8   WC'05
Mikhnevich    3     19.12   Q   3   WC'09
    19.66   F   4   WC'09
Kleinert Nadine   GER   18.26   Q   6   WC'97
    18.42   F   7   WC'97
    18.59   Q   4   WC'99
    19.61   F   2   WC'99
Kleinert-Schmitt     19.35   Q   2   WC'01
    19.86   F   2   WC'01
    18.85   Q   3   WC'03
    18.48   F   7   WC'03
    18.90   Q   5   WC'05
    19.07   F   5   WC'05
    19.17   Q   2   WC'07
    19.77   F   3   WC'07
    19.36   Q   2   WC'09
    20.20   F   2   WC'09
Knorscheidt Helma   GDR   19.09   Q   6   WC'83
    20.70   F   2   WC'83
Koeman Lieja    1   NED   17.45   Q   20   WC'99
    17.93   Q   12   WC'01
    17.89   F   12   WC'01
Tunks    1     18.44   Q   8   WC'03
    17.99   F   10   WC'03
    17.87   Q   12   WC'05
    17.83   F   11   WC'05
Korolchik Yanina    4   BLR   17.75   Q   18   WC'97
    17.90   Q   12   WC'99
    19.17   F   4   WC'99
    19.87   Q   1   WC'01
    20.61   F   1   WC'01
Pravalinska    4     18.52   Q   8   WC'07
    18.17   F   10   WC'07
Korzhanenko Irina   RUS   18.40   Q   8   WC'95
    17.88   F   12   WC'95
    17.80   Q   16   WC'97
    18.96   Q   3   WC'01
    19.35   F   5   WC'01
    18.69   Q   5   WC'03
    19.17   F   4   WC'03
Krasaeyan Juttaporn   THA   17.39   Q   21   WC'99
Krivelyova Svetlana   URS   18.66   Q   7   WC'91
    20.16   F   3   WC'91
  RUS   19.96   Q   1   WC'93
    19.97   F   2   WC'93
    18.41   Q   4   WC'97
    17.38   F   10   WC'97
    19.54   Q   1   WC'99
    19.43   F   3   WC'99
    18.47   Q   9   WC'01
    18.70   F   9   WC'01
    18.66   Q   6   WC'03
    20.63   F   1   WC'03
    19.28   Q   3   WC'05
    19.16   F   4   WC'05
Kumbernuss Astrid   GER   19.92   Q   2   WC'93
    19.42   F   6   WC'93
    19.83   Q   1   WC'95
    21.22   F   1   WC'95
    20.69   Q   1   WC'97
    20.71   F   1   WC'97
    18.84   Q   2   WC'99
    19.85   F   1   WC'99
    18.54   Q   7   WC'01
    19.25   F   6   WC'01
    17.83   Q   15   WC'03
Saint-Phard Deborah   HAI   16.54   Q   19   WC'87
Sarría María Elena   CUB   19.24   Q   4   WC'83
    19.47   F   8   WC'83
Schwanitz Christina   GER   18.35   Q   9   WC'05
    18.02   F   9   WC'05
    18.25   Q   10   WC'09
    17.84   F   12   WC'09
Shen Lijuan   CHN   16.99   Q   13   WC'83
Skujyte Austra   LIT   17.86   Q   17   WC'09
Slupianek-Briesenick Ilona   GDR   19.99   Q   1   WC'83
    20.56   F   3   WC'83
©ilhavá Zdenka   TCH   18.57   Q   8   WC'83
    19.00   F   9   WC'83
Song Feina   CHN   17.26   Q   22   WC'99
Springer Magdalene   MNT   9.78   Q   20   WC'83
Steer-Tunks Teri   USA   18.09   Q   10   WC'99
    18.04   F   9   WC'99
Stevens Sarah   USA   16.87   Q   22   WC'07
Storp Stephanie   BRD   19.64   Q   5   WC'87
    19.36   F   10   WC'87
  GER   19.52   Q   2   WC'91
    19.50   F   6   WC'91
    19.38   Q   4   WC'93
    18.83   F   11   WC'93
    18.36   Q   9   WC'95
    18.81   F   8   WC'95
    18.12   Q   7   WC'97
    19.22   F   3   WC'97
Sua Seilala   USA   16.61   Q   17   WC'01

  » more

   1    Koeman-Tunks
   2    Adams-Vili Valerie
   3    Khoroneko-Mikhnevich
   4    Korolchik-Pravalinska
   5    Danilczyk-Zabawska



           - Gold Medal       - Silver Medal       - Bronze Medal       n F - Place Final
           n Q - Place Qualification       DQ - disqualification       NM - No Mark
           DNS - Did Not Start      





Postanowiłem zebrać wyniki pchaj±cych w Mistrzostwach ¦wiata 1983-2009.
Porównać sukcesy najlepszych i wypociny słabych.



Strona Participants World Championships Athletic
Pchnięcie kul±-Shot Put-Kugelstossen
dostępna do korzystania po wplaceniu na konto nr
44 1240 4940 1111 0000 5501 5798
12.0 ZLP z Polski i 10.0 € z Niemiec i z zagranicy.
tytuł wpłaty :
"Participants World Championships Athletic, SP"

Zawiera w s z y s t k i c h startuj±cych: kobiet (143)
Abashidze Nunu - Żakowicz Katarzyna
i mężczyzn (174) Akins Kevin - Žalský Antonin,
w eliminacjach i w finale.

Zaprasza autor serwisu Leszek Albiniak.

Proszę mailem na adres: wieczorynka@rzutyiskoki.pl potwierdzić wpłatę.

Natychmiast po otrzymaniu przelewu, wy¶lemy cal± zawarto¶ć
strony wplacaj±cemu na maila.

  » more




	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.








SHOT PUT MEN      A     B     C     D     F     G     H     I     J     K     L    

M     N     O     P     R     S     T     U     V     W     Y     Z    

Table 2
Athlete   Nat   Mark   Phase   Place    Champs


Backes Ron   USA   19.34   Q   15   WC'87
    19.05   Q   10   WC'91
    19.34   F   8   WC'91
Bagach Aleksandr   UKR   19.89   Q   4   WC'93
    20.40   F   3   WC'93
    20.62   Q   2   WC'95
    20.38   F   4   WC'95
    20.56   Q   DQ   WC'97
    21.47   F   DQ   WC'97
    20.12   Q   8   WC'99
    21.26   F   3   WC'99
Barnes Randy   USA   20.21   Q   2   WC'93
    21.80   F   2   WC'93
    21.30   Q   1   WC'95
    20.41   F   3   WC'95
    19.51   Q   13   WC'97
Bartels Ralf   GER   19.41   Q   16   WC'01
    20.06   Q   11   WC'03
    20.50   F   5   WC'03
    20.56   Q   3   WC'05
    20.99   F   3   WC'05
    20.33   Q   5   WC'07
    20.45   F   7   WC'07
    20.41   Q   6   WC'09
    21.37   F   3   WC'09
Beyer Udo   GDR   20.29   Q   4   WC'83
    20.09   F   6   WC'83
    20.95   Q   4   WC'87
    21.13   F   6   WC'87
Bialou Yury   BLR   19.32   Q   20   WC'03
    19.16   Q   22   WC'05
    20.26   Q   6   WC'07
    20.34   F   8   WC'07
    19.75   Q   21   WC'09
Bíber Zsolt   HUN   18.99   Q   26   WC'03
Bilonoh Yuriy   UKR   20.31   Q   3   WC'97
    20.26   F   4   WC'97
Belonog     20.47   Q   4   WC'99
    20.60   F   5   WC'99
    20.46   Q   6   WC'01
    20.83   F   6   WC'01
    20.84   Q   3   WC'03
    21.10   F   3   WC'03
    20.21   Q   8   WC'05
    20.89   F   4   WC'05
Bloom Andy   USA   20.07   Q   9   WC'99
    20.95   F   4   WC'99
Bodenmüller Klaus   AUT   19.96   Q   8   WC'87
    20.41   F   7   WC'87
    18.07   Q   28   WC'93
Bojars Janis   URS   20.04   Q   6   WC'83
    20.32   F   5   WC'83
Brenner John   USA   20.28   Q   6   WC'87
    21.75   F   3   WC'87
Bryant Noah   USA   18.58   Q   25   WC'07
Buder Oliver-Sven   GER   19.44   Q   6   WC'91
    20.10   F   4   WC'91
    19.88   Q   5   WC'93
    19.74   F   7   WC'93
    19.91   Q   5   WC'95
    20.11   F   6   WC'95
    20.53   Q   2   WC'97
    21.24   F   2   WC'97
    20.50   Q   3   WC'99
    21.42   F   2   WC'99
    18.89   Q   20   WC'01
Bulat Victor   BLR   18.61   Q   22   WC'97
Cantwell Christian   USA   21.11   Q   1   WC'05
    20.87   F   5   WC'05
    20.63   Q   4   WC'09
    22.03   F   1   WC'09
Chang Ming Huang   TPE   18.53   Q   31   WC'07
Chumachenko Pavel   RUS   19.35   Q   17   WC'01
    19.51   Q   19   WC'03
Comandari Jaime   ESA   14.97   Q   30   WC'93
Karlsson Conny   FIN   20.72   Q   2   WC'01
    20.78   F   7   WC'01
    19.17   Q   23   WC'03
Kleiza Saulius   LIT   18.99   Q   13   WC'95
    19.71   Q   11   WC'97
    18.25   F   11   WC'97
    19.83   Q   12   WC'99
    19.01   F   10   WC'99
Klimenko Aleksandr   UKR   19.79   Q   3-4   WC'91
    20.34   F   3   WC'91
    19.37   Q   12   WC'93
    19.22   Q   10   WC'95
    18.26   F   12   WC'95
Klimov Aleksandr   BLR   19.07   Q   16   WC'93
Koczian Jeno   HUN   18.45   Q   21   WC'93
Koistinen Markus   FIN   19.29   Q   14   WC'93
    19.88   Q   6   WC'95
    19.34   F   10   WC'95
Kokoyev Valeriy   RUS   19.13   Q   30   WC'09
Kolašinac Asmir   SRB   19.67   Q   22   WC'09
Kollias Konstantinos   GRE   NM   Q     WC'95
Konopka Mikuláš   SVK   18.89   Q   21   WC'01
    20.39   Q   5   WC'05
    19.72   F   11   WC'05
    19.63   Q   15   WC'07
Konya Kalman   GER   18.26   Q   17   WC'91
Kot Sergey   UZB   18.22   Q   23   WC'93
    17.03   Q   28   WC'95
Koutsoukis Dimitrios   GRE   19.05   Q   17   WC'87
    NM   Q     WC'91
Krieger Helmut   POL   19.73   Q   11   WC'87
    19.15   F   12   WC'87
Kubeš Josef   TCH   19.73   Q   11   WC'83
    19.67   F   11   WC'83
Kurashvili Merab   GEO   18.18   Q   26   WC'93
Kürthy Lajos   HUN   17.56   Q   36   WC'07
    19.64   Q   23   WC'09
Sack Peter   GER   NM   Q     WC'07
    20.20   Q   9   WC'09
    NM   F     WC'09
Sagedal Jan   NOR   DNS   Q     WC'87
    18.90   Q   12   WC'91
Salavea Oakland   AMS   12.80   Q   29   WC'95
Sarul Edward   POL   20.82   Q   2   WC'83
    21.39   F   1   WC'83
Scott Dorian   JAM   18.33   Q   27   WC'05
    20.01   Q   10   WC'07
    NM   F     WC'07
Shatta Ahmed Kamel   EGY   16.73   Q   19   WC'83
Sidorov Maksim   RUS   18.92   Q   31   WC'09
Singh Navpreet   IND   19.35   Q   21   WC'07
Singh Shakti   IND   18.58   Q   25   WC'99
Smirnov Sergey   URS   18.03   Q   18   WC'83
Smith Rutger   NED   19.02   Q   24   WC'03
    20.26   Q   7   WC'05
    21.29   F   2   WC'05
    21.04   Q   1   WC'07
    21.13   F   4   WC'07
Snyder Brad   CAN   18.94   Q   20   WC'97
    20.47   Q   5   WC'01
    20.63   F   8   WC'01
    20.10   Q   10   WC'03
    19.38   F   10   WC'03
Sofin Pavel   RUS   18.66   Q   27   WC'03
    19.92   Q   12   WC'07
    19.62   F   10   WC'07
    20.16   Q   11   WC'09
    19.89   F   10   WC'09
Sola Shaka   SAM   DNS   Q     WC'05
Sørli Gjøran   NOR   18.89   Q   22   WC'01
Stehlík Petr   CZE   19.68   Q   14   WC'01
    19.70   Q   15   WC'03
    19.48   Q   18   WC'05
    19.51   Q   19   WC'07
Stolz Karsten   BRD   19.69   Q   12   WC'87
    19.22   F   11   WC'87
Storl David   GER   19.19   Q   28   WC'09
Stulce Mike   USA   20.53   Q   DQ   WC'93
    20.94   F   DQ   WC'93
©ula Karel   TCH   18.30   Q   16   WC'91
Sundin Lars   SWE   17.25   Q   19   WC'87

  » more


           - Gold Medal       - Silver Medal       - Bronze Medal       n F - Place Final
           n Q - Place Qualification       DQ - disqualification       NM - No Mark
           DNS - Did Not Start      






up


copyright © 2003-2060   Leszek Albiniak