To My Wife Danusia

Participants World Championships Athletic
Long Jump 1983-2009

   06.05.2011
by Leszek Albiniak
  

  Women     Men  

   Participants Championships
   Gold Medalists
   Games Medalists

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
  Long Jump women  
  Long Jump men  
  Discus Throw  
  Shot Put  

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
  BEST - WORST  






LONG JUMP WOMEN      A     B     C     D     F     G     H     I     J     K     L    

M     N     O     P     R     S     T     U     V     W     Y     Z    

Table 1
Athlete   Nat   Mark   Wind   Phase   Place    Champs


Balta Ksenija   EST   6.59   0.5   Q   8   WC'09
    6.62   0.3   F   8   WC'09
Barber Eunice   SLE   6.19   0.2   Q   31   WC'97
  FRA   6.78   0.0   Q   1   WC'03
    6.99   0.4   F   1   WC'03
    6.60   0.6   Q   5   WC'05
    6.76   2.3   F   3   WC'05
    6.51   0.6   Q   16   WC'07
Bartholomew Jacinta   GRN   5.77   2.4   Q   21   WC'83
Bauschke Melanie   GER   6.32   -0.7   Q   23   WC'09
Belevskaya Yelena   URS   6.58   -1.3   Q   11-12   WC'87
    7.14   -0.6   F   2   WC'87
    6.70   1.0   Q   8   WC'91
    6.69   -0.6   F   8   WC'91
Benserud Heidi   NOR   5.92   1.2   Q   19   WC'83
Berezhnaya Larisa   URS   6.87   1.9   Q   =2   WC'91
    7.11   0.0   F   3   WC'91
  UKR   6.87   0.5   Q   1   WC'93
    6.98   0.4   F   2   WC'93
Biryukova Anna   RUS   6.36   0.1   Q   17   WC'93
Blazevica Jelena   LAT   6.18   0.6   Q   32   WC'97
Bobrovskaya Elena   KGZ   6.07   0.3   Q   30   WC'99
    5.93   -0.1   Q   21   WC'01
Boegman Nicole   AUS   6.60   -0.3   Q   7   WC'87
    6.63   -0.5   F   8   WC'87
Staines     6.57   3.6   Q   14   WC'91
Boegman     6.59   -0.1   Q   8   WC'93
    6.70   0.2   F   7   WC'93
    6.51   -0.9   Q   14   WC'95
    6.63   -0.2   Q   10   WC'99
    6.63   -0.3   F   9   WC'99
Bozhanova Sofiya   BUL   6.43   0.7   Q   15   WC'87
Braun Sabine   GER   6.20   0.4   Q   30   WC'97
Bregu Vera   ALB   5.58   -0.4   Q   40   WC'97
Brunner Chantal   NZL   6.53   2.7   Q   12   WC'95
    6.43   0.7   F   12   WC'95
    6.26   0.2   Q   28   WC'97
    6.40   0.0   Q   22   WC'99
    6.39   -0.8   Q   17   WC'01
Burrell Dawn   USA   6.62   0.2   Q   12   WC'99
    6.74   0.0   F   6   WC'99
Capriotti Antonella   ITA   6.31   0.3   Q   16-17   WC'87
    6.23   0.0   Q   21   WC'93
Caster Nadine   FRA   6.43   0.8   Q   21   WC'95
    6.37   -0.3   Q   26   WC'97
Chan See Huey   SIN   5.49   -0.9   Q   27   WC'87
Chavez Pastora   HON   4.71   0.7   Q   37   WC'93
    NM     Q     WC'95
Chistyakova Galina   URS   6.86   0.0   Q   2-3   WC'87
    6.99   0.9   F   5   WC'87
Costa Keila   BRA   6.61   0.0   Q   10   WC'07
    6.69   0.0   F   7   WC'07
    6.66   -0.5   Q   7   WC'09
    NM     F     WC'09
Couch Sharon   USA   6.19   0.3   Q   24   WC'93
    6.30   1.9   Q   28   WC'95
    6.37   -0.1   Q   25   WC'97
Cusmir Anisoara   ROM   6.76   2.4   Q   2   WC'83
    7.15   3.4   F   2   WC'83
Kabore Sylvie   BKF   5.35   -0.3   Q   35   WC'93
Kafetzí Ioánna   GRE   6.31   0.0   Q   21   WC'05
Kappler Bianca   GER   6.50   0.0   Q   14   WC'03
    6.35   0.9   Q   19   WC'05
    6.85   0.1   Q   4   WC'07
    6.81   -0.7   F   5   WC'07
    6.29   0.2   Q   25   WC'09
Karblom Eva   SWE   6.31   1.3   Q   16-17   WC'87
Karczmarek Agata   POL   6.55   0.0   Q   18   WC'91
    6.48   0.0   Q   11   WC'93
    6.57   0.6   F   8   WC'93
    6.54   2.3   Q   11   WC'95
    6.71   0.9   F   7   WC'95
    6.44   0.5   Q   22   WC'97
    6.58   0.1   Q   14   WC'99
Kashcheyeva Yelena   KZK   6.40   -0.6   Q   23   WC'99
    6.46   0.4   Q   13   WC'01
    6.13   0.3   Q   23   WC'03
Khlopotnova Yelena   UKR   6.83   0.5   Q   2   WC'93
    6.75   0.5   F   4   WC'93
    6.63   2.7   Q   9   WC'95
    6.53   0.6   F   11   WC'95
Khristova Magdalena   BUL   6.63   0.2   Q   9   WC'97
    6.64   0.4   F   9   WC'97
Kilpeläinen Natalia   FIN   6.34   0.9   Q   20   WC'05
Kinch Beverly   GBR   6.43   0.4   Q   11   WC'83
    6.93   4.6   F   5   WC'83
Kivine Sirkka-Liisa   EST   6.10   -1.0   Q   33   WC'09
Klüft Carolina   SWE   DNS     Q     WC'07
Koivula Heli   FIN   NM     Q     WC'95
    6.57   -0.2   Q   13   WC'97
Kolchanova Lyudmila   RUS   6.96   0.5   Q   1   WC'07
    6.92   -0.3   F   2   WC'07
Kotova Tatyana   RUS   6.62   0.6   Q   13   WC'99
    6.54   -1.1   Q   10   WC'01
    7.01   3.6   F   2   WC'01
    6.56   0.0   Q   9   WC'03
    6.74   0.1   F   2   WC'03
    6.63   1.7   Q   3   WC'05
    6.79   1.5   F   2   WC'05
    6.73   0.0   Q   8   WC'07
    6.90   0.5   F   3   WC'07
Kravets Inessa   UKR   6.73   -0.6   Q   3   WC'95
    6.57   -2.1   F   10   WC'95
    DNS     Q     WC'03
Kucherenko Olga   RUS   6.68   0.0   Q   4   WC'09
    6.77   1.1   F   5   WC'09
Kytölä Ragne   FIN   NM     Q     WC'91
Salaqiqi Soko   FIJ   5.77   1.7   Q   24   WC'05
Savigne Yargelis   CUB   6.57   0.7   Q   7   WC'05
    6.69   0.1   F   4   WC'05
Šcerbová Denisa   CZE   6.58   0.5   Q   13   WC'07
Sesay Ola   SLE   6.23   -0.9   Q   27   WC'09
Shehu Ermelinda   ALB   5.67   0.1   Q   32   WC'93
Shekhovtsova Yelena   UKR   6.52   -0.4   Q   14   WC'97
    6.39   -0.4   Q   25   WC'99
Simagina Irina   RUS   DNS     Q     WC'05
Meleshina     6.39   0.1   Q   19   WC'09
Sinchukova Yelena   URS   6.80   1.1   Q   5   WC'91
    7.04   1.8   F   4   WC'91
  RUS   6.50   0.6   Q   11   WC'93
    6.52   0.5   F   10   WC'93
Sirbu Carmen   ROM   6.00   -0.2   Q   26   WC'87
Smith Tracy   CAN   6.17   1.1   Q   23-24   WC'87
Sokolova Elena   RUS   6.51   -1.2   Q   13   WC'09
Soon-ok Jung   KOR   6.45   0.0   Q   22   WC'07
    6.49   0.0   Q   14   WC'09
Sotherton Kelly   GBR   6.55   1.3   Q   9   WC'05
    6.42   5.4   F   8   WC'05
Stadnyuk Oleksandra   UKR   6.40   1.5   Q   18   WC'05
    6.47   0.1   Q   20   WC'07
Strejckova Jarmila   TCH   6.40   0.5   Q   12   WC'83
    6.56   0.9   F   10   WC'83
Sussiek Christina   BRD   NM     Q     WC'83
Sylvester Patricia   GRN   5.92   0.3   Q   35   WC'09


   12    Teloni-Lambrou
   13    Keller-Lusti
   14    Ghioroale-Panait
   15    Hanel-Antretter
   16    Daute-Drechsler



           - Gold Medal       - Silver Medal       - Bronze Medal       n F - Place Final
           n Q - Place Qualification       DQ - disqualification       NM - No Mark
           DNS - Did Not Start       w - wind >2 m/s





	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.
	   
	   
	   
	   Pchnięcie Kulą,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.





Postanowiłem zebrać wyniki pchających w Mistrzostwach Świata 1983-2009.
Porównać sukcesy najlepszych i wypociny słabych.



Strona Participants World Championships Athletic
Skok w dal-Long Jump-Weitsprung
dostępna do korzystania po wplaceniu na konto nr
44 1240 4940 1111 0000 5501 5798
12.0 ZLP z Polski i 10.0 € z Niemiec i z zagranicy.
tytuł wpłaty :
"Participants World Championships Athletic, LJ"

Zawiera w s z y s t k i c h startujących: kobiet (221)
Abdulai Ruky - Zorina Svetlana
i mężczyzn (270) Abdelaslam Mohamed - Zyuskov Volodymyr,
w eliminacjach i w finale.

Zaprasza autor serwisu Leszek Albiniak.

Proszę mailem na adres: wieczorynka@rzutyiskoki.pl potwierdzić wpłatę.

Natychmiast po otrzymaniu przelewu, wyślemy calą zawartość
strony wplacającemu na maila.

  » more





LONG JUMP MEN      A     B     C     D     F     G     H     I     J     K     L    

M     N     O     P     R     S     T     U     V     W     Y     Z    

Table 2
Athlete   Nat   Mark   Wind   Phase   Place    Champs


Badji Ndiss Kaba   SEN   8.04   -1.6   Q   10   WC'07
    8.01   0.1   F   7   WC'07
    7.98   0.1   Q   18   WC'09
Bailey Alain   JAM   7.88   0.1   Q   22   WC'09
Bangue Emmanuel   FRA   7.93   0.5   Q   13   WC'97
    7.92   -0.2   Q   9   WC'99
    7.94   1.5   F   9   WC'99
Bardauskas Tomas   LTU   7.75   0.2   Q   20   WC'97
Barros Marcus Cesar   BRA   6.94   1.9   Q   31   WC'87
Bayer Sebastian   GER   7.98   0.9   Q   19   WC'09
Beckford James   JAM   8.24   1.5   Q   3   WC'95
    8.30   0.0   F   2   WC'95
    8.03   1.3   Q   5   WC'97
    8.14   0.6   F   4   WC'97
    8.19   -0.2   Q   2   WC'01
    8.08   -0.4   F   7   WC'01
    8.01   1.2   Q   5   WC'03
    8.28   0.1   F   2   WC'03
    8.13   2.4   Q   =5   WC'05
    8.02   0.1   F   9   WC'05
    8.22   2.3   Q   2   WC'07
    8.17   0.1   F   6   WC'07
Benjamin Lester   ANT   7.81   1.6   Q   15   WC'83
    NM     Q     WC'87
Berrabah Yahya   MAR   7.62   -0.3   Q   28   WC'03
    7.33   1.6   Q   20   WC'05
    7.72   1.4   Q   24   WC'07
    8.08   1.5   Q   8   WC'09
    7.83   0.4   F   10   WC'09
Bigdeli Schahriar   GER   7.51   -0.2   Q   22   WC'01
Bilac Borut   YUG   NM     Q     WC'91
Bispo Rogério   BRA   7.74   -0.6   Q   23   WC'07
Bobylyov Vladimir   URS   8.08   0.3   Q   6   WC'87
    7.90   2.6   F   13   WC'87
Bodjona Bilanday   TOG   7.15   1.9   Q   27   WC'83
Bogryanov Dmitriy   URS   NM     Q     WC'91
Brige Norbert   FRA   7.96   -0.3   Q   16-17   WC'87
    7.82   -0.4   F   15   WC'87
Burkenya Danila   RUS   7.63   -0.2   Q   19   WC'01
    7.52   0.5   Q   30   WC'03
Calado Carlos   POR   7.92   -0.1   Q   15   WC'97
    7.75   0.6   Q   25   WC'99
    7.88   -0.2   Q   10   WC'01
    8.21   1.1   F   3   WC'01
Camejo Ibrahim   CUB   7.78   0.3   Q   15   WC'05
    7.71   1.4   Q   33   WC'09
Cankar Gregor   SLO   NM     Q     WC'95
    NM     Q     WC'97
    8.23   -0.2   Q   1   WC'99
    8.36   1.6   F   3   WC'99
    NM     Q     WC'01
Casar Carlos   MEX   7.21   0.8   Q   29   WC'87
Castillo Víctor   VEN   7.71   0.3   Q   25   WC'03
Casquette Arnaud   MRI   7.40   -0.1   Q   24   WC'01
    7.93   0.0   Q   13   WC'07
Chan Ka-Chiu   HKG   7.31   0.9   Q   26   WC'83
Chao Chih-kuo   TPE   NM     Q     WC'95
Chatzopoulos Dimitrios   GRE   NM     Q     WC'87
    NM     Q     WC'97
Chen Jing   CHN   7.61   -0.3   Q   34   WC'99
Chen Zunrong   CHN   7.90   0.9   Q   19   WC'87
    8.05   2.3   Q   6-7   WC'91
    7.92   0.5   F   11   WC'91
Chila Hugo   ECU   7.54   1.0   Q   =39   WC'09
Chimier Jonathan   MRI   NM     Q     WC'03
    7.65   1.5   Q   17   WC'05
Chochev Atanas   BUL   NM     Q     WC'83
Cline Keita   BVI   NM     Q     WC'95
    7.23   -0.9   Q   30   WC'97
Cojocaru Gheorghe   ROM   7.92   1.1   Q   9   WC'83
    7.88   2.6   F   9   WC'83
Coltri Roberto   ITA   7.65   1.6   Q   26   WC'95
Conley Mike   USA   7.90   0.2   Q   10   WC'83
    8.12   1.1   F   3   WC'83
    7.99   -0.4   Q   13   WC'87
    8.10   0.5   F   8   WC'87
Corgos Antonio   ESP   8.05   1.3   Q   5   WC'83
    8.06   0.3   F   7   WC'83
    7.60   1.3   Q   23   WC'87
Culbert David   AUS   8.01     Q   13   WC'91
    8.02   1.9   F   6   WC'91
Kärnä Jarmo   FIN   7.56   1.7   Q   22   WC'83
    8.06   1.8   Q   8   WC'87
    7.83   0.5   F   14   WC'87
    7.79   0.6   Q   22   WC'91
Kelm Bernhard   GER   7.78   0.3   Q   20   WC'93
Khaida Lotfi   ALG   7.68   0.4   Q   29   WC'91
    7.65   0.3   Q   26   WC'93
Khan Banaras   PAK   7.43   1.2   Q   34   WC'93
Kim Deokhyeon   KOR   7.99   -0.7   Q   15   WC'09
Kim Won-Jin   KOR   DNS     Q     WC'87
Kirilenko Vitaliy   UKR   8.02   0.3   Q   7   WC'93
    8.15   1.0   F   3   WC'93
    7.87   0.9   Q   16   WC'95
Kivi Juha   FIN   7.69   0.6   Q   23   WC'93
Klouchi Kader   FRA   NM     Q     WC'97
    7.57   -0.1   Q   37   WC'99
    7.70   -0.8   Q   16   WC'01
Koukodímos Konstadinos   GRE   8.12   0.7   Q   5   WC'91
    7.92   -1.5   F   12   WC'91
    7.90   1.1   Q   13   WC'93
    7.91   1.5   Q   =13   WC'95
    8.00   0.0   F   6   WC'95
    7.87   -0.5   Q   18   WC'97
    7.90   -0.2   Q   13   WC'99
Krause Konstantin   GER   7.53   -0.3   Q   32   WC'93
    7.68   0.9   Q   24   WC'95
    7.61   -0.4   Q   35   WC'99
Krsek Ivo   TCH   7.96   0.5   Q   16-17   WC'87
    7.72   -1.1   F   17   WC'87
Kuznyetsov Viktor   UKR   7.98   1.7   Q   17   WC'09
Sabulei James   KEN   7.86   1.1   Q   21   WC'91
Safronov Konstantin   KAZ   7.54   2.6   Q   =39   WC'09
Sainz Rogelio   MEX   NM     Q     WC'93
    NM     Q     WC'95
Saladino Irving   PAN   7.98   1.5   Q   9   WC'05
    8.20   2.8   F   6   WC'05
    8.13   -0.1   Q   6   WC'07
    8.57   0.0   F   1   WC'07
    8.16   0.5   Q   4   WC'09
    NM     F     WC'09
Salle Fred   CMR   7.60   1.1   Q   22   WC'87
  GBR   7.60   0.3   Q   30   WC'93
    NM     Q     WC'95
Sands Leevan   BAH   NM     Q     WC'05
Santos António   ANO   NM     Q     WC'87
Sarnatskiy Konstantin   UZB   7.52   1.1   Q   28   WC'95
Sdiri Salim   FRA   7.94   -0.2   Q   13   WC'03
    8.18   3.9   Q   =3   WC'05
    8.21   2.4   F   5   WC'05
    8.04   0.4   Q   10   WC'09
    8.07   0.2   F   6   WC'09
Serélis Dimítrios   GRE   7.75   -0.8   Q   23   WC'03
Shabangu Victor   SWZ   7.18   0.3   Q   32   WC'97
Shaw Elston   BIZ   7.21   1.6   Q   31   WC'97
Shchurenko Roman   UKR   7.89   -0.3   Q   15   WC'99
    7.74   -0.4   Q   15   WC'01
Shimo Hitoshi   JPN   NM     Q     WC'91
Shkurlatov Vitaliy   RUS   7.89   0.4   Q   8   WC'01
    7.61   0.9   F   12   WC'01
    7.85   0.7   Q   18   WC'03
    7.95   2.4   Q   11   WC'05
    7.88   1.4   F   10   WC'05
Smith Tyrone   BER   7.72   -0.1   Q   31   WC'09
Sokov Vasiliy   RUS   7.75   0.4   Q   22   WC'93
Sosunov Kiril   RUS   NM     Q     WC'95
    7.96   -0.3   Q   10   WC'97
    8.18   0.9   F   3   WC'97
Starzak Marcin   POL   7.92   1.2   Q   14   WC'07
Steiner Andreas   AUT   7.87   1.3   Q   20   WC'87
Stekic Nenad   YUG   7.88   1.5   Q   12   WC'83
    8.09   1.1   F   5   WC'83
Stepanyan Oganes   URS   8.01   0.8   Q   6   WC'83
    7.74   -0.4   F   11   WC'83
Stoyanov Ivan   BUL   7.73   0.6   Q   26   WC'91
Streete-Thompson Kareem   CAY   6.99   0.3   Q   38   WC'91
  USA   7.91   1.1   Q   =13   WC'95
    7.43   -2.1   F   14   WC'95
  CAY   7.75   0.2   Q   24   WC'99
    8.08   -1.5   Q   4   WC'01
    8.10   0.7   F   5   WC'01
    7.87   -1.0   Q   15   WC'03
Stringfellow Savante   USA   7.39   -0.4   Q   39   WC'99
    8.33   -0.1   Q   1   WC'01
    8.24   1.6   F   2   WC'01
    7.83   0.5   Q   19   WC'03
Sung Hee-Jun   KOR   7.63   -0.8   Q   28   WC'97
    7.62   0.6   Q   33   WC'99
Sunneborn Mattias   SWE   7.61   0.8   Q   32   WC'91
    7.78   -0.2   Q   21   WC'93
    7.67   2.3   Q   25   WC'95
    7.72   -0.4   Q   21   WC'97
    DNS     Q     WC'99
    7.63   0.4   Q   20   WC'01
Surin Bruny   CAN   NM     Q     WC'87
Szalma László   HUN   7.97   2.2   Q   7   WC'83
    8.12   1.5   F   4   WC'83
Széli Róbert   TCH   7.59   -0.3   Q   24   WC'87



           - Gold Medal       - Silver Medal       - Bronze Medal       n F - Place Final
           n Q - Place Qualification       DQ - disqualification       NM - No Mark
           DNS - Did Not Start       w - wind >2 m/s










up


copyright © 2003-2060   Leszek Albiniak