P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  Ą





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kulą,
	   Kugelstoßen,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,	   
	   Lancer du poids,    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,

Mistrzostwa   Polski
Szczecin  2002








REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ Kobiety  20.07.




Results Season 2002
miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   ZABAWSKA Krystyna Podlasie Białystok 18.11
 2.   POTĘPA Wioletta Skra Warszawa 15.41
 3.   DANILCZYK Elżbieta Podlasie Białystok 15.10
 4.   DZIERZĘCKA Magdalena MMKS Iława 14.96
 5.   MACIĄG Agnieszka AZS-AWF Warszawa 14.58 PB
 6.   LIPIŃSKA Iwona PKSWSP Szczytno 14.53
 7.   KOZŁOWSKA Kornelia LUKS Inowrocław 13.88
 8.   DURSKA Ewa UKS-M. Barnim Goleniów 13.45
 9.   SZCZEPANIK Dorota AZS-AWF Kraków 12.91
 10.   WŁODARCZYK Urszula AZS-AWF Wrocław 12.89
 11.   BEDNARKIEWICZ Agnieszka AZS-AWF Kraków 12.85
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
  1.
ZABAWSKA
x
18.11
x
x
18.06
x
  2.
POTĘPA
14.60
14.97
15.41
x
-
-
  3.
DANILCZYK
x
14.76
15.10
14.14
14.44
14.39
  4.
DZIERZĘCKA
14.28
14.62
x
14.64
14.71
14.96
  5.
MACIĄG
14.01
13.29
14.33
x
14.58
14.28
  6.
LIPIŃSKA
14.53
13.53
x
x
x
13.79
  7.
KOZŁOWSKA
x
13.51
x
13.46
x
13.88
  8.
DURSKA
12.93
13.45
x
13.06
12.97
x
  9.
SZCZEPANIK
12.81
12.68
12.91
  10.
WŁODARCZYK
12.89
x
12.81
  11.
BEDNARKIEWICZ
12.85
12.30
x


NR:  19.58  Ludwika CHEWIŃSKA  GWARDIA Warszawa
(26.06.76) Bydgoszcz





REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ Mężczyźni  20.07.




Results Season 2002
miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   MAJEWSKI Tomasz Skra Warszawa 19.33 PB
 2.   CHRZANOWSKI Tomasz Warszawianka 19.17
 3.   CICHOCKI Jarosław Zawisza Bydgoszcz 18.64
 4.   ŚLIWA Leszek Zawisza Bydgoszcz 18.53
 5.   ZABAWSKI Przemysław Podlasie Białystok 18.36
 6.   WENTA Sebastian Lechia Gdańsk 17.89
 7.   WENTA Łukasz Lechia Gdańsk 17.55
 8.   BODNARCZUK Andrzej AZS-AWF Wrocław 17.43 PB
 9.   MŁYŃSKI Michał AZS-AWF Gdańsk 16.45
 10.   OLSZEWSKI Radosław AZS-AWF Warszawa 16.09
 11.   RADZIKOWSKI Henryk MKL Szczecin 14.33
    ANDRZEJAK Krzysztof Zawisza Bydgoszcz DNS
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
  1.
MAJEWSKI
19.11
19.33
x
x
18.04
x
  2.
CHRZANOWSKI
18.81
19.17
19.10
x
x
19.05
  3.
CICHOCKI
17.93
18.23
18.09
17.75
18.62
18.64
  4.
ŚLIWA
18.28
18.46
18.53
x
18.21
x
  5.
ZABAWSKI
x
18.09
17.64
18.36
18.30
x
  6.
WENTA S.
17.61
x
17.89
17.42
x
17.09
  7.
WENTA Ł.
17.55
x
x
x
x
17.43
  8.
BODNARCZUK
x
17.11
17.43
x
16.82
x
  9.
MŁYŃSKI
16.45
15.82
16.10
  10.
OLSZEWSKI
15.98
x
16.09
  11.
RADZIKOWSKI
13.76
14.31
14.33


NR: 21.68  Edward SARUL   GÓRNIK Zabrze
(31.07.83) Sopot






do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak